Návrh DESIGNU 1-2-3 - Salton sportswear - nejen cyklistické oblečení

specialista na sportovní oblečení - výroba sportovního oblečení na zakázku
cyklistické dresy, kraťasy, bundy a další oblečení nejen pro cyklistiku

DESIGN 1-2-3

Nejsnadnější cesta k oblečení s vlastním designem

Návrh vlastního designu oblečení nebyl nikdy snadnější. Během pár minut si vytvoříte design dle Vašich představ. Stačí si vybrat některý z připravených vzorů, upravit barvy, případně přidat loga a odeslat objednávku.


VSTUP DO APLIKACE

Stručný návod

1. Základní popis

Aplikace Návrhář 1-2-3 (Design 1-2-3) je systém, který přímo na stránkách www.salton.cz umožňuje návrh designu oblečení. Pomocí jednoduchých kroků lze změnit barvy jednotlivých prvků dresů a kalhot. Do oblečení lze umístit také vlastní loga, obrázky nebo nápisy dopsat přímo. Všechny úpravy jsou okamžitě vidět v náhledu, není třeba podklady odesílat a následně zpracovávat. Součástí systému je i objednávkový formulář pro zadání zakázky na zhotovení oblečení.

Aplikace je přístupná bez nutnosti registrace, je možné ji tedy využívat i pro tvorbu návrhu, bez následného objednání výroby.

 

2. Návod na ovládání

Úvod
Aplikace Návrhář 1-2-3 (Design 1-2-3) byla navržena s ohledem na maximální jednoduchost přípravy a následné objednání sportovního oblečení v jedinečném designu, který si můžete upravit dle svých představ. Vše se dá shrnout do tří snadných kroků:
1. vybrat si základní design oblečení
2. upravit vybraný design podle svých představ
3. objednat výsledné oblečení.

V prvním kroku si vyberte základní design, který se Vám líbí. Není třeba se příliš soustředit na barevnou kombinaci, protože tu je možné dále upravit. Spíše doporučujeme zaměřit se na celkový vzhled.


 

V následujícím kroku již můžete upravit vybraný design dle svých představ.


 

Popis ovládacích prvků

Úprava barev
Zobrazí nabídku barev, které můžete použít. Nejdříve klikněte kurzorem myši na vybranou barvu a pak následně na objekt, který chcete přebarvit. Barva zůstává aktivní až do její případné změny, tj. je možné následně změnit na stejnou barvu libovolné další objekty.

Je možné měnit barvu i těch částí kalhot, které jsou standardně bez potisku designem. Barvy, které je takto možné využít jsou označeny širším červeným obrysem (například barvy černá, bílá, šedá, modrá...).

Přidání nebo úprava textu
Do designu oblečení je možné vložit rovnou i libovolný text. Na výběr máte z několika typů písem. Již vložený text je možné také upravit nebo změnit jeho barvu.

Vložení obrázku nebo loga
Možnost nahrát libovolný obrázek, logo nebo libovolnou jinou grafiku, kterou chcete použít na designu Vámi připravovaného oblečení.


 

Krok zpět
Zrušení naposledy provedené akce a návrat k předchozímu stavu.

Krok znova
Opětovné provedení vrácené akce.

Uložit design
Uložení aktuálního designu všech typů oblečení (dres, kraťasy) do souboru na počítač.

Otevřít uložený design
Načtení dříve uloženého designu oblečení. Při této akci budou přepsány aktuální designy všech typů oblečení (dres, kraťasy).

Náhled designu
Vytvoří a umožní uložit do PC náhled aktuálně zobrazeného oblečení jako obrázek (jpeg).

Objednat oblečení
Tímto tlačítkem můžete objednat aktuálně připravený design. Ve formuláři si budete moci vybrat velikost, provedení a další požadované detaily. V následném kroku je možné oblečení rovnou objednat.

Potřebujete poradit či chcete více informací?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme!

E-mail:

Telefon:
735 056 676

Všechny kontakty...

Dres s krátkým rukávemKraťasy s laclem
Dres standard 1390 KčKraťasy standard 1390 Kč
Dres exclusive 1990 KčKraťasy exclusive 1990 Kč
Dres exclusive plus 2450 KčKraťasy exclusive plus 2450 Kč


Ceny v Kč včetně DPH.

Orientační ceny v EUR naleznete zde.


© 2011 Antus agentura, s.r.o. Zakázková výroba nejen cyklistického oblečení.